10 stránka-příběh Ohnivého Měsíce.

4. února 2009 v 18:54 |  překládání
Ohniví měsíc zíral na jeho koťata. Kdo by tušil, že tento slepý kočičí učedník chodí ve snech? Ze všech koček byl Ohniví znám, že mu věří nejvíce. Ale někdy, Sojčího pírka hodně káral. "Jak to funguje?" Příšel k němu Černý měsíc a ušklíbl se , ale raději zůstal stát vedle Ohnivého, kde byl spíše dál od malého kocourka, snad ze zvědavosti. "Každá kočka má šanci usadit se u Kamenné Hory, aby se její sny naplnili," vysvětlil Sojčí pírko. "Jeden kocour bude zastupovat kočky, které chtějí sledovat tady Ohnivého, ostatní budou kočky, kteří chtějí sledovat své vlastní vůdce." Vydrž, zlobil se sám na sebe Ohniví měsíc. Já nejsem stanoven vést všechny klany. písková bouře uhodla, co si myslel. Přišla k němu a šeptala: "Jestliže se rozhodneš tvé kočky vést, budete schopni udržet mír tak dlouho jako trvá období holého listí."Já? Divil se Ohniví. Vouskatý měsíc vystoupil vpřed. "Jsem ochoten hlasovat," oznámil mu. Sledovat ho,Ohniví se snažil uhodnout, který kocour z Větrných byl zvolen. Dávno, byli dobří přátelé, ale to se změnilo, když pohledy Výsokého měsíce s Vouskatým měsícem se střetli v nepřátelské vlně, Vysoký byl moc starý aby se pustil do rvačky tak starý vudce Větrných ustoupil. Vouskatý využil jeho mlčení a prokázal svou nezávislost na jakékoli staré spojenectví s Hromovým klanem. "Já hlasoval taky," mňoukl Červenohnědý kožich. Neměl žádný tajemství, na které by nevolil Stínový klan. Jeden po druhém, všichni vedoucí představitelé a zástupci se dohodli na hlasování. Kočky se chtěli pustit do boje o vůdčího; své soukromé číslo postavil mimo klanové shromážnění, takže se již vyjádřili své rozhodnutí na pomoc všech koček, bez ohledu na jejich klan. Válečníci vypadali netrpělivě a Sojčí pírko, čekal na něj, aby vysvětlil, co se stane potom.
sojčí pírko zvedl kus dřeva a položil jej na zem v centru kruhu. Dřevo jiskřilo mrazem, a jeho dech visel v oblacích nad ním.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Minda Minda | Web | 5. února 2009 v 19:57 | Reagovat

Jůůů!!! Pěkné... já na FaI nemám čas, stejně jako na blog. Samý seminárky, úkoly, písemky, referáty... už mi z toho začíná hrabat :-)

2 papoušek(majitelka) papoušek(majitelka) | Web | 5. února 2009 v 20:10 | Reagovat

u mě taky já budu psát Scio testy to jejich A,B,C,D....

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama